Reference

Budu ráda za Vaše doporučení, Váš příběh, který sdílíte se všemi.

5 thoughts on “Reference

 1. Eva says:

  12.8.2023 jsem absolvovala u Marcely kurz hormonální jogy.

  O této formě jogy jsem toho před kurzem moc nevěděla. Musim říci že mě mile překvapila jemná, dynamická sestava a dechové cviky v kombinaci s posíláním energie např. do štítné žlázy. Také vizualizace „čištění některých částí těla“ byla velmi zajímavá, a věřím že i prospěšná.

  Marcela byla naprosto skvělá, perfektně nás provedla sestavou, vše vysvětlila, několikrát poopravila a věnovala skripta na doma.

  Ještě jednou díky Marcelo!

  Za mě velmi doporučuji 🙂

  Eva Říhová

 2. Jitka says:

  Dornova metoda a cvičení spirální stabilizace.

  V roce 2016 se zhoršily mé dlouholeté chronické bolesti zad v oblasti beder a zhoršily se mi haluxy a propadlá klenba na nohou. Na jaře r. 2017 jsem pro potíže byla v pracovní neschopnosti, chodila na rehabilitace a cvičila doporucené cviky. Přestože jsem denně pilně cvičila nejméně 1 hodinu na rehabilitaci doporučené cviky, bolesti zad neustupovaly, naopak, některé dny jsem musela chodit s francouzskou holí a denně jsem musela polykat léky na bolest. Tak běžné pohyby a úkony, jako je úklon stranou, mírný předklon, např. při čištění zubů nad umyvadlem, ustlání postele, oblečení se do nohavic kalhot, vyndání prádla z pračky, zvednutí těžšího předmětu, donesení nákupu, mi způsobovalo nesnesitelné bolesti beder.

  Zcela zoufalá jsem po 4 měsících, kdy se stav nelepšil, hledala na internetu specialistu na Dornovu metodu a obrátila se na p. Velkovou.
  Po srovnání pánve, kostrče, délky dolních končetin a několika obratlů se můj stav začal zlepšovat a moje bolesti začaly ustupovat. Dále jsem začala cvičit s p. Velkovou kurz Spirální stabilizace dle Dr. Smíška a
  koupila si svoje první „bosoboty“ – boty se širokou špičkou a velmi tenkou a ohebnou podrážkou.

  Momentálně, po roce, jsem bez bolestí. Denně cvičím Spirální stabilizaci a podle Dornovy metody si ručníkem upravuji kyčle a procvičuji haluxy. Léky neberu. Můžu vést normální život, chodím do práce a můžu sportovat, chodit na dlouhé procházky.

  Děkuji paní Velkové, bez její pomoci by to tak nebylo.

 3. Dáša says:

  Tak máme krásnou zdravou holčičku. Díky hormonální józe, po měsíci cvičení. Těhotenství probíhalo v pořádku. Gynekolog s mojí diagnózou předčasné menopauzy, řekl že je to zázrak. Přeji všem snažilkám mnoho úspěchů. Už se těšíme na druhé mimi s HJ.

 4. Dáša says:

  Je mi 33let. Byla mi stanovena diagnoza předčasné menopauzy ( FSH 40, já měla 65). Máme to v rodině, mamka měla problémy po třicítce a prababička první dítě v 41letech. Po dvou týdnech každodenního cvičení HJ jsem přestala mít návaly horka a pocení.
  Za další dva týdny každodenního cvičení jsem odmenstruovala ( bezbolestně, 5dnů). Za týden jsem to dostala znova ( bezbolestně, 5dnů).
  Najednou se mi začalo dělat špatně při cvičení, udělala jsem si těhotenský test a byl pozitivní. Chce to čistou hlavu, nemyslet na to že máte problém. Pořídila jsem si štěnátko, to mě dokonale zaměstnalo a odpoutalo od problému. Člověk se s ním nasměje, místo proplakaných nocí, jsme chodili dělat loužičky. Jděte krok za krokem, stanovte si cíle. Radujte se z postupnýých úspěchů. Nejdříve jsem si předsevzala, že přestanou návaly, pak menses a miminko. Po pravdě jsem ani nečekala, že to bude tak rychlé. Přeji vám všem mnoho úspěchů s HJ a hlavně hodně zdraví a spokojenosti. Moc bych chtěla poděkovat paní Dinah Rodrigez, že se s celým světem podělila o HJ a mojí lektorce paní Marcele Velkové. Do budoucnosti určitě budu cvičit dál, chci být zdravá žena.

 5. Katka says:

  HJ jsem začala cvičit v září v roce 2016. Víc jak třičtvrtě roku jsme se s přítelem snažili o dítě a pořad nic.Navic jsem měla syndrom polycystických vaječníků a velmi nízké hladiny hormonů tím pádem jsem neměla ovulaci a cyklus velmi napravidelný.Po prvním měsíci cvičení jsem dostala MS přesně po 30 dnech a na silvestra téhož roku jsem zjistila že jsem těhotná.Nyni jsem na začátku 6.mesice a zatím je vše v pořádku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *