Individuální konzultace

IMG_1485

Pokud máte nějaký zdravotní problém a nevíte přesně jakým směrem se ubírat, pak je tu pro Vás individuální konzultace. Popovídáme si o tom, co v té věci pro Vás mohu udělat já, ale také co byste pro zlepšení stavu mohli udělat Vy sami. Nabídnu Vám konkrétní postup a terapie. Co přesně to může být?
Pomoc při bolestech pohybového aparátu – srovnání kostry, práce se svaly, správné držení těla, nejčastější zlozvyky, cílené cvičení, protahování, vnímání svého těla (viz služby – Dornova metoda, Spirální stabilizace (sm systém), baňkování, kraniosakrální terapie, jóga aj.)

Pomoc při stavech, kdy se necítíte v pořádku (únava, bolesti hlavy, gynekologické potíže, častá infekční onemocnění aj), ačkoli jste dle lékařů zdrávi; při alergiích, exémech a dalších (viz služby kraniosakrální terapie)

Pomoc při pohledu na Váš problém z celostního hlediska, hledání příčiny, práce s emocemi, změna životních postojů a náhledů.

Nebaví Vás skupinové lekce jógy nebo Vám nevyhovuje čas či se chcete rychleji vpravit do jógové praxe? Pak se spolu můžeme domluvit na individuálních lekcích.

Pro skupiny, pracovní kolektivy nabízím cvičení jógy, lekce na bolavá záda, tématické přednášky.