Poslouchej se

Je určena pro všechny, kteří chtějí omladit svůj vzhled přirozenou cestou (i muži mohou). Náš obličej je většinou tou první věcí, kterou působíme na své okolí nebo si jí všímáme. To, co žijeme a vnitřně prožíváme, se projevuje na celém našem těle a vpisuje se do naší tváře. Jak stárneme, stávají se tyto projevy zřetelnější. Proces stárnutí nezastavíme, ale můžeme pomocí obličejové jógy přibrzdit, cítit se lépe a stárnout s grácií.

Na semináři se naučíte cviky na jednotlivé partie obličeje a krku tak, abyste je mohly procvičovat doma, dále každodenní 5-ti minutovou rozcvičku a automasáž. Dostanete praktické tipy ke cvičení a ošetření pleti a hlavně přehledná skripta. Probereme nevhodné pohybové návyky, doporučení k vhodné kosmetice; individuální pohledová diagnostika. Vyhraďte si 2,5 hodiny. Cena kurzu je 1 290,-Kč

Více k poslechu : zde

Termíny zkušebních lekcí on-line: můžete zdarma vyzkoušet o čem OJ je – středa 2024 18:30

Termíny kurzů: 

České Budějovice – středa 22.5.2024 16:30 – 19:00, salon Katty, nám. Přemysla Otakara II. 21, cena 1 290,-Kč

Český Krumlov – pátek 17.5.2024 17:00 – 19:30, sál Světlo slunce, Kostelní 163

Kurzy on-line:  cena 1 290,-Kč

Jak na on-line? Je to velice jednoduché, potřebujete jen připojení a PC s kamerou či telefon. Dostanete skripta na e-mail a před začátkem vysílání link. Na ten kliknete a jste on-line, vzájemně se vidíme a já můžu kontrolovat provedení cviků.

Dáváte-li přednost individuálnímu cvičení, je možné domluvit osobní či on-line lekci. Cena za 1 h je 900,-Kč.

Pokud jste nenašli kurz ve vašem městě, zavolejte můžeme ho spolu zorganizovat

 

Přihlášení na