O mně

Na tomto místě Vás nechci nudit svým podrobným a obsáhlým životopisem, tak jen v krátkosti zmíním to, co považuji za podstatné. Narodila jsem se ve znamení ryb a tak, jak je pro ryby příznačná práce s lidmi a pro ně, ztotožňuji se i já s tímto cílem. S lidmi pracuji téměř 30 let a během té doby se povaha mé práce změnila….. . Od začátku byl můj zájem zaměřen na lidské tělo, práci s ním a ženy. Od roku 1995 jsem působila jako sportovní instruktor a trenér (aerobik, různé formy posilování, power yoga). Nyní Spirální stabilizace– SM systém, Jóga, Hormonální jóga, Obličejová jóga

Mnoho let se zajímám o různé alternativní metody a stále více to ve mně probouzí velký obdiv a úctu k fungování lidského těla. Asi před 18-ti  lety jsem tělo, energie a vše, co nás obklopuje, začala vnímat v širších souvislostech. Přes Feng-šuej jsem se dostala k učení o čakrách, a tím k vědomější práci na sobě a úplně jinému pohledu nejen na celý svůj dosavadní život. Proplouváme životem, procházíme méně či více náročnými zkušenostmi, někam se posouváme. Posun nastal i v mé práci.

Tělo bylo unavené z neustálých sportovních výkonů a volalo o pomoc. Musela jsem od základů přehodnotit vše, co jsem doposud dělala. Začala jsem hledat terapie a metody, které by mi pomohly najít ztracenou rovnováhu a vrátit tělu pohodu.

Vše, čím se nyní zabývám, jsem se nejdříve učila s pohnutkou pomoci sobě a blízkému okolí. Postupně jsem začala pracovat i s ostatními lidmi, ženami i muži. Práce s Vámi mě těší a naplňuje stále více. Všechny terapie jsou celostní, zohledňují tělo i ducha. Skrze bolesti a zdravotní problémy se můžeme naučit tomu, co nám tělo říká, jak s tím pracovat a jak rozumět svým emocím.

Existuje mnoho cest, metod, terapií. Každému může pomoci něco jiného. Pokud Vás shody okolností přivedou ke mně, věřím, že „Žádná setkání nejsou náhodná“ (kniha Kay Pollak).

Marcela Rodingerová

něco k poslechu ZDE