O mně

Na tomto místě Vás nechci nudit svým podrobným a obsáhlým životopisem, tak jen v krátkosti zmíním to, co považuji za podstatné. Narodila jsem se ve znamení ryb a tak, jak je pro ryby příznačná práce s lidmi a pro ně, ztotožňuji se i já s tímto cílem. S lidmi pracuji téměř 30 let a během té doby se povaha mé práce změnila….. . Od začátku byl můj zájem zaměřen na lidské tělo, práci s ním a ženy. Od roku 1995 působím jako sportovní instruktor a trenér (aerobik, různé formy posilování, power yoga). Nyní Spirální stabilizace-Smsystém, jóga,Hormonální jóga

Mnoho let se zajímám o různé alternativní metody a stále více to ve mně probouzí velký obdiv a úctu k fungování lidského těla. Asi před 15-ti  lety jsem tělo, energie a vše, co nás obklopuje, začala vnímat v širších souvislostech. Přes Feng-šuej jsem se dostala k učení o čakrách, a tím k vědomější práci na sobě a úplně jinému pohledu nejen na celý svůj dosavadní život. Proplouváme životem, procházíme méně či více náročnými zkušenostmi, někam se posouváme. Posun nastal i v mé práci.

Tělo bylo unavené z neustálých sportovních výkonů a volalo o pomoc. Musela jsem od základů přehodnotit vše, co jsem doposud dělala. Začala jsem hledat terapie a metody, které by mi pomohly najít ztracenou rovnováhu a vrátit tělu pohodu.

Vše, čím se nyní zabývám, jsem se nejdříve učila s pohnutkou pomoci sobě a blízkému okolí. Postupně jsem začala pracovat i s ostatními lidmi, ženami i muži. Práce s Vámi mě těší a naplňuje stále více. Všechny terapie jsou celostní, zohledňují tělo i ducha. Skrze bolesti a zdravotní problémy se můžeme naučit tomu, co nám tělo říká, jak s tím pracovat a jak rozumět svým emocím.

Existuje mnoho cest, metod, terapií. Každému může pomoci něco jiného. Pokud Vás shody okolností přivedou ke mně, věřím, že „Žádná setkání nejsou náhodná“ (kniha Kay Pollak).