Obličejová jóga

Seminář je určen pro všechny, které chtějí omladit svůj vzhled přirozenou cestou. Náš obličej je většinou tou první věcí, kterou působíme na své okolí nebo si jí všímáme. To, co žijeme a vnitřně prožíváme, se projevuje na celém našem těle a vpisuje se do naší tváře. Jak stárneme, stávají se tyto projevy zřetelnější. Proces stárnutí nezastavíme, ale můžeme pomocí obličejové jógy přibrzdit, cítit se lépe a stárnout s grácií.

Na semináři se naučíte cviky na jednotlivé partie obličeje a krku tak, abyste je mohly procvičovat doma, dále každodenní 5-ti minutovou rozcvičku a automasáž. Dostanete praktické tipy ke cvičení a ošetření pleti a hlavně přehledná skripta. Probereme nevhodné pohybové návyky, doporučení k vhodné kosmetice; individuální pohledová diagnostika. Cena kurzu je 1 190,-Kč, vyhraďte si 2,5 hodiny.

Více k poslechu zde: https://www.youtube.com/watch?v=SBzbSZiFzEs&t=6s

Termíny zkušebních lekcí on-line: můžete zdarma vyzkoušet o čem OJ je

Termíny kurzů:

Kurzy on-line:

pro začátečníky: pátek 18.3..2022 18:00 – 20:30

pro pokročilé: pátek 25.3.2022 17:30 – 20:00

individuální lekce dle domluvy

Jak na on-line? Je to velice jednoduché, potřebujete jen připojení a PC s kamerou či telefon. Dostanete skripta na e-mail a před začátkem vysílání link. Na ten kliknete a jste on-line, vzájemně se vidíme a já můžu kontrolovat provedení cviků.

Dáváte-li přednost individuálnímu cvičení, je možné domluvit osobní či on-line lekci. Cena za 1 h je 800,-Kč.

Pokud jste nenašli kurz ve vašem městě, zavolejte můžeme ho spolu zorganizovat.

Přihlášení zde (uveďte termín):