Obličejová jóga

Seminář je určen pro všechny, které chtějí omladit svůj vzhled přirozenou cestou. Náš obličej je většinou tou první věcí, kterou působíme na své okolí nebo si jí všímáme. To, co žijeme a vnitřně prožíváme, se projevuje na celém našem těle a vpisuje se do naší tváře. Jak stárneme, stávají se tyto projevy zřetelnější. Proces stárnutí nezastavíme, ale můžeme pomocí obličejové jógy přibrzdit, cítit se lépe a stárnout s grácií.

Na semináři se naučíte cviky na jednotlivé partie tak, abyste je mohly procvičovat doma, dále každodenní restart a automasáž. Dostanete praktické tipy ke cvičení a ošetření pleti a hlavně přehledná skripta. Cena kurzu je 1 190,-Kč, vyhraďte si 3 hodiny

Termíny kurzů:

Momentálně kurzy fyzicky neprobíhají, ale můžete využít on-line kurz v pohodlí Vašeho domova v těchto termínech: 16.11.2020 17:30 – 20:30 nebo 20.11.2020 17:30 – 20:30. Je to velice jednoduché, potřebujete jen připojení a PC s kamerou či telefon. Dostanete skripta na e-mail a před začátkem vysílání link. Na ten kliknete a jste on-line, vzájemně se vidíme a já můžu kontrolovat provedení cviků.

Dáváte-li přednost individuálnímu cvičení, je možné domluvit osobní či on-line lekci. Cena za 1 h je 850,-Kč.

Pokud jste nenašli kurz ve vašem městě, zavolejte mi, můžeme ho spolu zorganizovat.